Araç güvenlik kamera sistemi özellikleri;

  • Yüksek çözünürlük,araç iç ve dış ortamı için özel hazırlanmış güvenlik kameraları,
  • Dahili ve Harici 3g destekli Mobil Dvr cihazına uzak erişim ile Cep telefonu,Tablet ve Bilgisayardan anlık olarak canlı izleme ve geçmiş izleme,
  • İstenildiği taktirde araç takip sistemi ve İhtiyaca özel yazılımların Mobil dvr cihazına entegrasyonu sağlanabilir.

 

Araç Kamera ve Araç Takip Aynı Ekranda !

Varyas araç güvenlik kamera sistemleri,mobil dvr kayıt cihazına entegre araç takip sistemiyle müşteri isteği doğrultusunda istenildiği zaman gerçek zamanlı olarak hem kayıtları izleyebilir hemde aracın günlük kaç km. yol kat ettiğini,anlık olarak kaç km. hızda seyir ettiğini,hangi rotada olduğu gibi bilgileri de kullanıcıya sunma özelliğine sahiptir.

 

Kamera kayıtlarını İzlemek Daha Kolay...

Gelişmiş mobil dvr cihazımız,araç çalışır durumda ve kameralar kayıt halindeyken kullanıcı,canlı ve gerçek zamanlı aracı seyredebilir aynı zamanda geçmiş kayıtları da aynı ekranda görüntüleyebilir.Bu özellik sayesinde kamera kayıtları kesintiye uğramadan geçmiş kayıtları bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

 

Filo araçlarınızın hepsi aynı ekranda.

Filo şirket araçlarınızın tümünü tek ekrandan izleyebilir,geçmiş kayıtlarını ve araç takip loglarını kontrol edebilirsiniz.Bu özellik sayesinde zaman sarfiyatının önüne geçebilir araçlarınızın performans değerlendirmelerini yapabilirsiniz.

 

Varyas Araç İç ve Dış Ortam Güvenlik Kameraları